Satılık Mobil Konkasör , Kiralık Mobil Konkasör Tercihi

Günümüzde  konkasör  tesisi kullanıcıları ihtiyacına göre satılık veya kiralık konkasör tercih etmektedir .İdeal kapasitede olan yani 200 ton/saat kapasitede bir konkasör tesisinin aylık kira bedeli 50.000 TL ile 75.000 TL arasında değişmektedir. Bu sebeple kullanıcının makinayı çalıştırma süresi  3 aydan fazla ise kullanıcının mobil konkasör satın alması daha avantajlıdır. Biz Dragon makine olarak her müşterimize Yeni nesil mobil konkasörlerin  tek personel ile çalıştırılabildiğini eski sistem konkasörlerle çok farklılıklarının olduğunu anlatmaktayız. Klasik konkasör tesisleri 5-10 personel ile çalıştırılabilmektedir. Kontrol altında tutması çok zordur, Fakat yeni nesil Mobil konkasörler tek personel ile çalıştırılabildiği gibi arızadan çok uzaktır. Ayrıca aşınma ve yıpranma maliyetlerinin düşüklüğü sebebi ile ton başına birim maliyeti çok düşüktür. Bu sebeple Dragon makine yeni nesil Kırma ve eleme tesislerinde gerek Türkiye pazarında  gerek yurtdışı pazarında aşırı rağbet görmektedir.

Büyük taşların ve kayaçların parçalanmasında kullanılan özellikle de taş ocaklarında tercih edilen konkasörlerin birbirinden farklı türleri mevcuttur ve bu türler de farklı isimler almaktadır. Bunlardan birisi olan mobil konkasörler, klasik konkasörlere oranla daha fazla işi daha kısa sürede yapabilmektedirler. Bu da daha fazla tercih edilmelerini ve daha fazla kullanılmalarını sağlamaktadır.

Mobil konkasör kiralık ya da mobil konkasör satılık şeklinde de karşınıza çıkan konkasörler arasından iyi bir tercih yapmak istiyor ancak bir türlü karar veremiyorsanız öncelikle iyi bir araştırma yapmalısınız. Bu araştırma da amacınız, sizleri her açıdan memnun edecek bir firma bulmak olacaktır. Bu firmanın amacı müşteri memnuniyeti olmalı ve daha önce yaptığı işlerle de adını duyurmuş olmalıdır.

Bu konuda bahsettiğimiz gibi alanında uzman ve kaliteli işlerin öncüsü olan Dragon Makine ile irtibata geçebilirsiniz. İster satılık ister kiralık mobil konkasör tesisi modelleri hakkında firmadan bilgi alabilir, daha önce yaptığı işler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kesinlikle iyi bir seçim yapmak istiyorsanız firma ile hemen görüşmeye başlayabilirsiniz.