2016 Yılında’da Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz Yeni Modellerimizi Görücüye Çıkarıyoruz

35 yıldır inşaat, yol, yapı, madencilik sektörlerinde artan talepler doğrultusunda taş kırma ve eleme tesisi imalatı yapan firmamız bilim ve teknolojiyi arge çalışmalarımız sonucunda ürettiğimiz konkasör tesislerini müşterilerilerimizle buluşturmaya devam etmektedir.

Konkasör Tesisi denilince kalite ve uzman işçilik anlayışından ödün vermeyen firmamız uygun fiyatta konkasör tesisi piyasaya sunarak kaliteyi en uygun fiyata müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden gerek satış öncesi gerek satış sonrası 7/24 müşterilerine hizmet sunmaktayız. Yedek parça ve oluşabilecek arızalar esnasında yatırımcımızı yalnız bırakmayan firmamız müşteri odaklı çalışması sonucu tüm dünyada adını duyurmayı başarmıştır.

Seyyar ve sabit olan konkasör tesisleri işin türü büyüklüğüne göre yatırımcısı için imal edilmektedir.

Mobil konkasör sabit konkasörlere göre istenilen yere gidebilmesi açısından müşterilerin tercih nedeni olmaktadır. Konkasörler 90’lık, 110’luk, 140’lık kapasite hacim alanları ile yatırımcısının iş hacmine orantılı olarak imal edilmektedir.

Gelişen teknoloji sanayi makineleri alanında hızla ilerleyerek her geçen gün yeni bir buluşu insanların hizmetine sunmaktadır. Firmamız güçlü yapısı, dinamik ve kendinden emim çalışanlarıyla yaptığı konkasör imalatlarıyla satış sonrasında müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.